Obsah

Aktuality

Aktuálne

15.11.2018

Ďalšie ocenenie v súťaži Zlatý Erb

Ďalšie ocenenie v súťaži Zlatý Erb

Prinášame Vám ďalšiu výbornú správu. Mesto Dubnica nad Váhom získalo so svojou webovou stránkou tretie miesto v kategórii Najlepšia stránka miest a mestských častí. Oceneňovanie víťazov Zlatého erbu sa uskutočnilo v utorok, 14.11.2018 v rámci Medzinárodného kongresu ITAPA 2018 v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave. Súťaž Zlatý erb hodnotí "snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí. Samozrejme mestu Dubnica nad Váhom srdečne blahoželáme.

Detail

15.11.2018

Skvelý výsledok v súťaži Zlatý Erb 1

Skvelý výsledok v súťaži Zlatý Erb

Radi by sme pogratulovali nášmu zákazníkovi - obci Jaslovské Bohunice za skvelý výsledok v súťaži Zlatý Erb. A i keď im prvé miesto uniklo iba o vlások (0,1 bodu), nie je sa za čo hanbiť a veríme, že budúci rok budeme zasa prvý. Súťaž ZlatyErb.sk vyhlasuje spoločne eSlovensko o. z. (http://eSlovensko.sk), Únia miest Slovenska (http://Unia-miest.eu) a Združenie informatikov samospráv Slovenska (http://ZISS.sk) a pod záštitou vysokých ústavných činiteľov.

Detail

08.11.2018

Školenie Galileo

Školenie Galileo

Členovia tímu Galileo Corporation sa ku koncu roka 2018 zišli v príjemnom prostredí hotela Jesenice na školení, kde naberáme nové informácie v oblasti webdizajnu a súčasných trendoch v informačných technológiách.

Detail

Buďte stále v obraze

Šikovný pomocník pre každého, kto chce zostať stále informovaný, sledovať, čo se deje v jeho okolí, skrátka, kto chce zostať v obraze.

Aplikácia vám prináša prehľad aktualít z webov vybraných obcí, upozorní vás na novo vložené správy, dozviete sa včas o konaných akciách, môžete si prezrieť fotografie alebo dokumenty vyvesené na úradnej tabuli vybranej obce.

v obrazegoogleapp