Obsah

www.blatne.sk

Skupina:
Mestá & obce
Okres:
Senec
Kraj:
Bratislavský
Dátum realizácie:
5. 5. 2014
Obec Blatné, ležiaca 5 km severne od okresného mesta Senec – prvá dedina smerom na Trnavu má v súčasnosti 1 685 (stav k 31.12. 2013) obyvateľov. Má vlastný obecný úrad. V obci je vybudovaná takmer kompletná infraštruktúra. Na vodovod nie je pripojený iba neobývaný Plankov mlyn a mlyn pod priehradou, vzdialený takmer tri kilometre od centra obce. Rovnako je to aj s napojením na plyn. Obec od roku 2003 buduje kanalizáciu. Postavila zatiaľ 6168,21 m gravitačnej kanalizácie z potrebných vyše 8 km, 154,26 m výtlaku z dvoch prečerpávacích staníc a prvé dve etapy (z plánovaných troch) čistiarne odpadových vôd, na ktorú je napojených cca 1 290 obyvateľov (ktorí môžu byť napojení, ale všetci nie sú). Obec je správcom aj prevádzkovateľom obecného vodovodu.

Chcete podobné riešenie? Zanechajte nám na seba kontakt a náš obchodný zástupca Vám ponúkne nezáväzné osobné stretnutie kde Vám všetko dopodrobna vysvetlí.

Z dôvodu zamedzenia automatického vyplnovania formulárov spamermi a robotmi odpovedajte, prosím, na nasledujúcu kontrolnú otázku:

captcha
captcha