Menu
Galileo Corporation s.r.o.

Pomáhame s digitalizáciou

obcí, miest a príspevkových organizácií

Tvorba webových stránok

viac než 700 spokojných

zákazníkov

Mobilná aplikácia v obraze

novinky z webu priamo do

mobilu občana

SMS správy - SMART INFO

rozosielanie sms priamo z

redakčného systému webu

Elektronická úradná tabuľa

moderný a efektívny spôsob

zverejňovania dokumentov

Povedali o nás

Povedali o nás

Pripravili sme si pre Vás príbehy našich zákazníkov. Inšpirujte sa v praxi.

​​
Web Mimoně

Obec Hrabušice

Pre spoluprácu s firmou Galileo Corporation, s.r.o. som sa rozhodla v roku 2018 na základe ich profesionálneho prístupu, grafických možností pri tvorbe webových stránok a jednoduchého a intuitívneho redakčného systému. Týmto by som sa chcela poďakovať spoločnosti za naozaj korektné partnerstvo, za rýchlu realizáciu našich požiadaviek, za pomoc a rady pri vedení webovej stránky obce Hrabušice a teším sa na ďalšie projekty.
Starostka obce Hrabušice, PaedDr. Jana Skokanová

Webová stránka obce Hrabušice

Obec Bánov

So spoločnosťou Galileo Corporation spolupracuje obec Bánov od roku 2014, kedy nám po prvý krát zhotovili novú webovú stránku. Aktuálne riešime opäť nový redizajn a modernizáciu webového sídla obce. Kolegovia na obecnom úrade sa v prípade potreby vždy môžu obrátiť na technickú podporu spoločnosti a vzniknutý problém promptne vyriešiť. Od prvej vlny pandémie COVID-19 v roku 2020 sme po skúšobnej bezplatnej ponuke využívať mobilnú aplikáciu „V OBRAZE“, prešli na jej trvalé používanie a v Bánove tak pribudol moderný nástroj, ktorý informuje občanov o dianí v obci.
Starosta obce Bánov, PhDr. Miloš Rybár

Webová stránka obce Bánov
Web Otice
Web Horoměřice

Obec Batizovce

Ako poverená osoba v spojitosti so zákonnou povinnosťou zverejňovať vybrané dokumenty a informácie na CUET som sa zúčastnil pilotného projektu zavedenia automatizovaného zverejňovania na CUET so spoločnosťou Galileo Corporation. Spolupráca bola účelná, efektívna a rýchla. Po viac ako niekoľko mesačnom používaní vysoko hodnotím kvalitu a efektivitu vyvinutého nástroja na automatické (jedno jednoklikové) zasielanie dokumentov na CUET.
Starosta obce Batizovce, Vladimír Belák

Webová stránka obce Batizovce

ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej

Týmto by sme sa chceli poďakovať spoločnosti Galileo Corporation, s.r.o. za promptnú a viac ako korektnú spoluprácu. Webovú stránku pre našu základnú školu sme spustili v lete v roku 2017 a stretli sme sa s veľmi pozitívnymi reakciami nie len rodičov ale aj žiakov a verejnosti. Spolupráca pokračuje aj v roku 2021, kde sme sa rozhodli grafiku zmodernizovať a dáta ešte viac sprístupniť pre návštevníkov našej webovej stránky školy. Za obdobie vzájomnej spolupráce sme sa ani raz nestretli s neochotou a služby spoločnosti môžem odporučiť každej škole, ktorá by chcela stránku v originálnom responzívnom dizajne.
Riaditeľka školy Márie Rázusovej-Martákovej, Mgr. Alena Ridzoňová

Webová stránka ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej
Web ZŠ Mšeno
Reference grafika

Chcete vidieť viac webov?

Prezrite si ďalšie weby v sekcií Referencie.

Inšpirujte sa

Řekli o nás

Formulár

Napíšte nám

Stlačením tlačidla "Odoslať" beriete na vedomie, že pre účely vybavenia vašej požiadavky budeme po nevyhnutne dlhú dobu spracovávať vaše vyplnené osobné údaje.

Technická podpora

Kontakty

Telefon: 037 32 17 888
E-mail: podpora@igalileo.sk

Pracovná doba

Pondelok8:00 - 17:00 Utorok8:00 - 17:00 Streda8:00 - 17:00 Štvrotk8:00 - 17:00 Piatok8:00 - 16:00

na začátek stránky