Menu
Galileo Corporation s.r.o.

Pomáhame s digitalizáciou

obcí, miest a príspevkových organizácií

Tvorba webových stránok

viac než 700 spokojných

zákazníkov

Mobilná aplikácia v obraze

novinky z webu priamo do

mobilu občana

SMS správy - SMART INFO

rozosielanie sms priamo z

redakčného systému webu

Elektronická úradná tabuľa

moderný a efektívny spôsob

zverejňovania dokumentov

Prepojenie na CUET

Prepojenie na CUET

Zverejňujte dokumenty na centrálnu úradnú elektronickú tabuľu rýchlo a jednoducho.

​​

Ako funguje prepojenie Vašej úradnej tabule na CUET?

Prepojenie na CUET v praxi – spoľahlivé, rýchle a prehľadné

V júni 2019 sme spustili našu novú službu - Prepojenie na CUET. Jednou z prvých obcí, ktorá začala naše riešenie využívať bola obec Jaslovské Bohunice (1- miesto v súťaži Zlatý Erb 2019). Spýtali sme sa priamo na úrade pani Hideghétiovej, ako je s našim prepojením na CUET spokojná.

​​

"S riešením prepojenia na CUET priamo z našej webovej stránky sme spokojní. Zverejnenie jedného dokumentu na CUET bez tejto služby trvá aj 15 minút ale s riešením od Galilea je to záležitosť 2 kliknutí. Služba je spoľahlivá, rýchla a prehľadná. "

V júni 2019 sme spustili našu novú službu - Prepojenie na CUET. Jednou z prvých obcí, ktorá začala naše riešenie využívať bola obec Jaslovské Bohunice (1- miesto v súťaži Zlatý Erb 2019). Spýtali sme sa priamo na úrade pani Hideghétiovej, ako je s našim prepojením na CUET spokojná.

Zverejňujete na Centrálnej úradnej elektronickej tabuli (CUET)?
Všetko, čo zverejňujeme na klasickej úradnej tabuli a webovej úradnej tabuli zverejňujeme aj na CUET. Ide tu o povinnosť, ktorá vyplýva obciam zo zákona o e-Governmente (Zákon č. 305/2013 Z.z..) V zmysle tohto zákona je našou povinnosťou zverejňovať na CUET od 1.11.2016.
Využívate riešenie prepojenia na CUET od spoločnosti Galileo. V čom vidíte výhodu nášho prepojenia?
Predtým sme zverejňovali cez prihlásenie sa cez EID na stránke slovensko.sk. Potom prišla s riešením spoločnosť Galileo, čo sme uvítali, Poskytli sme im súčinnosť pri zavádzaní tejto služby v rámci webu. Zverejňovaním na CUET priamo z webu sa ušetrí celý ten čas, ktorý by sme strávili pri prihlasovaní a vypĺňaní potrebného formulára. Výhodou je aj to, že sa priamo z webu dá vytlačiť potvrdenie o zverejnení. Ďalším pozitívom tohto riešenia je fakt, že sa písomnosť ľahko vyhľadá podľa textu alebo podľa jej čísla. Zatiaľ čo na CUET bolo treba vyhľadávať podľa prideleného identifi kátora, čo trvalo dlhšie.
Ako to funguje? Je zverejňovanie na CUET s našim riešením náročné?
S riešením prepojenia na CUET priamo z našej webovej stránky sme spokojní. Zverejnenie jedného dokumentu na CUET bez tejto služby trvá aj 15 minút ale s riešením od Galilea je to záležitosť 2 kliknutí. Služba je spoľahlivá, rýchla a prehľadná.
Odporučili by ste prepojenie na CUET od Galileo aj iným samosprávam?
Určite áno. Okrem toho, že by tým naplnili povinnosť, ktorú nám ukladá zákon, tak je to aj jednoduché, rýchle a prehľadné, bez potreby mať EID.

Božena Hideghétiová, Jaslovské Bohunice

Foto obchodní zástupci

Chcete pomôcť s aplikáciou pre svoje mesto alebo obec?

Kontaktujte nás a všetko spolčene zaradíme.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?
Vyplňte krátky formulár a my sa vám ozveme.

Napíšte nám

Řekli o nás

Formulár

Napíšte nám

Stlačením tlačidla "Odoslať" beriete na vedomie, že pre účely vybavenia vašej požiadavky budeme po nevyhnutne dlhú dobu spracovávať vaše vyplnené osobné údaje.

Technická podpora

Kontakty

Telefon: 037 32 17 888
E-mail: podpora@igalileo.sk

Pracovná doba

Pondelok8:00 - 17:00 Utorok8:00 - 17:00 Streda8:00 - 17:00 Štvrotk8:00 - 17:00 Piatok8:00 - 16:00

na začátek stránky